Вимірювання V, A, R, F, С
Вимірювання V, A, R, F, С
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 400 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Максимальний опір, МОм | 20 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі ST202 — цифровий вимірювальний прилад для вимірювання змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги, опору та ємності електричних компонентів. Оснащені цифровим РК-дисплеєм з відображенням до 4000 відрахунків і функцією фіксації показів.
Вимірювання
| Параметр | Тип вимірювання |
| Струм | змінний |
| Напруга | постійна та змінна |
| Опір | вимірювання електричного опору |
| Ємність | вимірювання ємності конденсаторів |
Технічні характеристики
| Напруга постійного струму | 200 мВ, 2 В, 20 В, 200 В, 600 В |
| Напруга змінного струму | 200 мВ, 2 В, 20 В, 200 В, 600 В |
| Діапазон вимірювання змінного струму | 2 А, 20 А, 400 А |
| Діапазон вимірювання ємності | 40 нФ, 400 нФ, 4 мкФ, 40 мкФ, 400 мкФ |
| Діапазон вимірювання опору | 200 Ω, 2 кΩ, 20 кΩ, 200 кΩ, 2 MΩ, 20 MΩ |
| Максимальне відображення | 4000 |
| Дисплей | РК |
| Живлення | 2×AAA 1.5 В |
Функціонал