вимірювання V, A, R, NCV, звукова прозвонка, LCD
вимірювання V, A, R, NCV, звукова прозвонка, LCD
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Максимальний опір, МОм | 40 |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| Максимальна температура вимірювання, °C | 1000 |
| Мінімальна температура вимірювання, °C | -40 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі RM99B — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги, опору і температури. Оснащені безконтактним детектором напруги (NCV) та функцією утримання показів.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Змінна напруга | до 600 В |
| Постійна напруга | до 600 В |
| Змінний струм | до 600 А |
| Опір | до 40 МОм |
| Температура °C | -40…+1000 °C |
| Температура °F | -40…+1832 °F |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Розмір | 185×63×30 мм |
| Маса | 185 г |
Функціонал