26х24х13 мм, Uin = 85..264 VАС, Uout= 5 VDC, Imax = 0,4 A, Pout = 2 W
26х24х13 мм, Uin = 85..264 VАС, Uout= 5 VDC, Imax = 0,4 A, Pout = 2 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 85-264 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 13 мм |
| Габаритна довжина | 26 мм |
| Габаритна ширина | 24 мм |
| Максимальна потужність | 2 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,4 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.