30х20х16мм, Uin=200..250 VАС, Uout=5 VDC, Imax=0,7 A, Pout=3.5 W
30х20х16мм, Uin=200..250 VАС, Uout=5 VDC, Imax=0,7 A, Pout=3.5 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 200-250 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 16 мм |
| Габаритна довжина | 30 мм |
| Габаритна ширина | 20 мм |
| Максимальна потужність | 3,5 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,7 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Перетворювач AC-DC він же імпульсне джерело живлення - пристрій, що перетворює змінну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення.
Технічні характеристики