30х21х16мм, Uin=90..270VАС, Uout=5VDC, Imax=0,7A, Pout=1,75W
30х21х16мм, Uin=90..270VАС, Uout=5VDC, Imax=0,7A, Pout=1,75W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 90-270 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 16 мм |
| Габаритна довжина | 30 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Максимальна потужність | 1,75 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,7 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Перетворювач AC-DC він же імпульсний джерело живлення - пристрій, що перетворює змінну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення. Ступінь зниження напруги встановлюється за допомогою підстроювального резистора, або є встановленим за умовчанням.
Технічні характеристики