Uin=100..240 В АС; Uout=36 В DC; Imax=5A; 117x65x33mm
Uin=100..240 В АС; Uout=36 В DC; Imax=5A; 117x65x33mm
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 100-240 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 36 Вольт |
| Габаритна висота | 33 мм |
| Габаритна довжина | 117 мм |
| Габаритна ширина | 65 мм |
| Максимальна потужність | 180 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 5 Ампер |
| Вихідна напруга друга | немає |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.