76х50х26мм, Uin=100..264 VАС, Uout=48 VDC, Imax=1 A
76х50х26мм, Uin=100..264 VАС, Uout=48 VDC, Imax=1 A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 100-264 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 48 Вольт |
| Вихідна напруга друга | немає |
| Габаритна висота | 26 мм |
| Габаритна довжина | 76 мм |
| Габаритна ширина | 50 мм |
| Максимальна потужність | 48 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 1 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.