100Вт, 220В, пряме мідне жало 8,5 мм, дерев'яна ручка, кабель 1,0 м
100Вт, 220В, пряме мідне жало 8,5 мм, дерев'яна ручка, кабель 1,0 м
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність | 100 W |
| Напруга | 220 V |
| Бренд | Україна |
| Тип вилки | без заземлення |
| Тип нагрівача | ніхромовий |
| Маса брутто | 175 грам |
| Система жала | мідне Ø8,5 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Характеристики