портативна, 200-480С; 18W(max 130W) кераміка
портативна, 200-480С; 18W(max 130W) кераміка
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 130х45х30 мм |
| Вага, кг | 0.415 |
| Вага блоку, кг | 0.3 |
| Загальна потужність | 130 Вт |
| Бренд | YIHUA |
| Країна-виробник | Китай |
| Компоновка станції | паяльник |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Паяльна станція YIHUA 908D-II - компактна комбінація паяльника та керуючого блоку. Мініатюрність та порівняно невелика маса робить пристрій дуже зручним у перенесенні.
Корпус станції виготовлений із пластику. На лицьовій панелі знаходиться ручка регулювання температури та індикатор нагрівання (світлодіод). Увімкнення пристрою здійснюється за допомогою перемикача на бічній панелі корпусу станції. Станція має вбудовану порожнину для віскозної губки, а також знімну підставку-пружинку для паяльника.
Технічні характеристики
Комплектність