паяльник 45W, 200-480°C, фен 650W, 100-480°C
паяльник 45W, 200-480°C, фен 650W, 100-480°C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 150х95х135 мм |
| Вага, кг | 2,45 |
| Вага блоку, кг | 1,9 |
| Загальна потужність | 740 Вт |
| Бренд | Yihua |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Паяльна станція YIHUA 898BD - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів – DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.
Корпус пристрою виготовлений із металу. Установка температури здійснюється за допомогою двох пар кнопок "UP", "DOWN". Для індикації поточної температури фена та паяльника на лицьовій панелі присутні два сегментні індикатори. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
Технічні характеристики
Комплектність