живлення 220В, паяльник 40Вт AC 24В, 200°С-480°с, LED дисплей
живлення 220В, паяльник 40Вт AC 24В, 200°С-480°с, LED дисплей
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 140x115xh90 мм |
| Вага, кг | 1,6 |
| Вага блоку, кг | 1,1 |
| Загальна потужність | 40 Вт |
| Бренд | Yihua |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність паяльника, Вт | 40 |
| Компоновка станції | паяльник |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Паяльна станція 937D - є комбінацією паяльника та керуючого блоку.
Корпус станції виготовлений із пластику. На лицьовій панелі знаходиться ручка регулювання температури, індикатор живлення (світлодіод), роз'єм для підключення паяльника DIN 5pin та LED дисплеї. Увімкнення пристрою здійснюється за допомогою перемикача на бічній панелі корпусу станції. За допомогою ручки встановлюється температура паяльника, яка відображається на дисплеї.
Технічні характеристики
Комплектність