160..480C
160..480C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 160x110x60 мм |
| Вага, кг | 0,9 кг |
| Вага блоку, кг | 0,5 кг |
| Загальна потужність | 40 Вт |
| Бренд | Zhongdi |
| Температура паяльника | 160-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Країна-виробник | Китай |
| Компоновка станції | паяльник |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Комплект