паяльник 75W 200-480C; фен 100-480С; сепаратор 250W 0-200C
паяльник 75W 200-480C; фен 100-480С; сепаратор 250W 0-200C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Загальна потужність | 850 Вт |
| Бренд | HandsKit |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Потужність паяльника, Вт | 75 |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |
| Компоновка станції | паяльник, термофен, сепаратор |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Технічні характеристики
Комплектація