41x37x1, 5мм, склотекстоліт, FPC-6/12/13 / 2x10(0,5 мм), крок 2,54 мм, металі
41x37x1, 5мм, склотекстоліт, FPC-6/12/13 / 2x10(0,5 мм), крок 2,54 мм, металі
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | немає |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 13 шт |
| Кількість площадок (з одного боку) | 57 шт |
| Матеріал плати | стеклотекстоліт |
| Наявність металізації | Так |
| Наявність паяльної маски | Так |
| Тип плати | двосторонній |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
| Крок між площадками | 0,5 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Макетна плата це універсальна друкована плата, яка призначена для складання та моделювання прототипів електронних пристроїв. У даному розділі представлені макетні плати монтаж на які здійснюється за допомогою паяння.
Є кілька основних типів макетних плат
Дана макетна плата використовується для підключення FPC шлейфів з кроком 0,5 мм і кількістю пінів 6, 12, 13 та здвоєного по 10.
Характеристики