70х50х1,2мм, гетинакс, одностороння, крок 2,54 мм, фольгована мідь
70х50х1,2мм, гетинакс, одностороння, крок 2,54 мм, фольгована мідь
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | 1,5 мм |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 216 шт |
| Кількість площадок (з одного боку) | немає |
| Матеріал плати | гетінакс |
| Наявність металізації | немає |
| Наявність паяльної маски | немає |
| Тип плати | односторонній |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Макетна плата це універсальна друкована плата, яка призначена для складання та моделювання прототипів електронних пристроїв. У даному розділі представлені макетні плати монтаж на які здійснюється за допомогою паяння.
Є кілька основних типів макетних плат
Характеристики