33х26х1,5мм, склотекстоліт FR4, FPC-20P (0,5 мм)/FPC-20P (1,0 мм), крок 2,54 мм
33х26х1,5мм, склотекстоліт FR4, FPC-20P (0,5 мм)/FPC-20P (1,0 мм), крок 2,54 мм
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | 3,0 мм |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 20 мм |
| Кількість площадок (з одного боку) | 22 шт |
| Матеріал плати | стеклотекстоліт |
| Наявність металізації | Так |
| Наявність паяльної маски | Так |
| Тип плати | двосторонній |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
| Крок між площадками | 0,5 та 1,0 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Макетна плата це універсальна друкована плата, яка призначена для складання та моделювання прототипів електронних пристроїв. У даному розділі представлені макетні плати монтаж на які здійснюється за допомогою паяння.
Є кілька основних типів макетних плат
Дана макетна плата використовується для підключення FPC-20P шлейфів з кроком 0,5 мм та 1,0 мм з кількістю пінів 20 2 піна монтажних .
Характеристики