Автомат, V, R, A, C, Hz, температура; trueRMS
Автомат, V, R, A, C, Hz, температура; trueRMS
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 600мВ - 1000В |
| Вимірювання змінної напруги | 600мВ - 750В |
| Вимірювання змінного струму | 600мкА - 10А |
| Вимірювання опору | 600мкА - 10А |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | 2хАА |
| Вибір діапазонів | автоматичний |
| Вимірювання ємності | 10нФ - 100мФ |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Вимірювання частоти | 10 МГц; |
| Вимірювання температури | -40..+1000°С |
| Підсвітка дисплею | так |
| Функція NCV | так |
| Функція «True RMS» | так |
| Вбудований ліхтарик | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів в електронних та електротехнічних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти, шпаруватості та температури. Оснащений дисплеєм на 6000 відліків із підсвіткою, підтримує технологію True RMS та автоматичний вибір діапазону вимірювань. Додатково оснащений безконтактним детектором напруги та вбудованим ліхтариком.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 600 мВ–1000 В |
| Змінна напруга | 600 мВ–750 В |
| Постійний струм | 600 мкА–10 А |
| Змінний струм | 600 мкА–10 А |
| Опір | 600 Ом–60 МОм |
| Ємність | 10 нФ–100 мФ |
| Частота | 10 Гц–10 МГц |
| Шпаруватість | 1%–99% |
| Температура | −40°C до 1000°C / −40°F до 1832°F |
| Розрядність дисплея | 6000 |
| Розміри | 188x88x58 мм |
| Живлення | 2 батареї 1.5 В (AA) |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору, ємності, частоти та шпаруватості.
. Вимірювання температури за допомогою термопари.
. Звукова прозвонка ланцюга та тестування діодів.
. Утримання показань на дисплеї.
. Відображення максимальних та мінімальних значень.
. Безконтактне виявлення напруги.
. Підсвітка дисплея та вбудований ліхтарик.
. Автоматичний вибір діапазону вимірювань.
. Режим енергозбереження.