Автомат, вимірювання V, A,R, NCV прозв. звукова і діод, LCD з подсв.
Автомат, вимірювання V, A,R, NCV прозв. звукова і діод, LCD з подсв.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 60мВ - 600В |
| Вимірювання змінної напруги | до 600В |
| Вимірювання постійного струму | 600мкА - 10А |
| Вимірювання змінного струму | 600мкА - 10А |
| Вимірювання опору | до 60 МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | 2хАА |
| Вибір діапазонів | автоматичний |
| Вимірювання ємності | 6нф - 100мФ |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Вимірювання частоти | до 10МГц |
| Вимірювання температури | -40..+1000°C |
| Підсвітка дисплею | так |
| Функція NCV | так |
| Функція «True RMS» | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів у електричних колах та електронних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти та температури. Підтримує технологію True RMS для точного вимірювання змінних сигналів. Оснащений дисплеєм із підсвіткою, функцією автоматичного вибору діапазону та можливістю перевірки діодів і звукової перевірки цілісності ланцюга.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 600 мВ–600 В |
| Змінна напруга | 6 В–600 В |
| Постійний струм | 600 мкА–10 А |
| Змінний струм | 600 мкА–10 А |
| Опір | 600 Ом–60 МОм |
| Ємність | 9.999 нФ–99.99 мФ |
| Частота | 10 Гц–10 МГц |
| Температура | -40°C–1000°C / -40°F–1832°F |
| Живлення | 2 батареї 1.5 В (AA) |
| Розміри | 175x80x48.5 мм |
| Вага | 370 г |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору, ємності та частоти.
. Вимірювання температури за допомогою термопари.
. True RMS вимірювання.
. Звукова перевірка цілісності ланцюга.
. Тестування діодів.
. Безконтактне визначення напруги.
. Утримання показань на дисплеї.
. Автоматичний вибір діапазону вимірювань.
. Підсвітка дисплея.
. Автоматичне вимкнення живлення.
. Індикація низького заряду батареї.