Вимірювання V, A, R, F, звукова прозвонка
Вимірювання V, A, R, F, звукова прозвонка
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр Profix DT9205A — універсальний вимірювальний прилад, призначений для визначення напруги, сили струму, опору та інших електричних параметрів. Прилад також підтримує перевірку діодів і транзисторів, а також звукову перевірку цілісності електричних ланцюгів. Завдяки великому дисплею, функції утримання показників та відкидній підставці мультиметр зручний для використання в побутових і професійних умовах.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 200 мВ – 1000 В |
| Змінна напруга (AC) | 200 мВ – 750 В |
| Постійний / змінний струм | 20 мкА – 20 А |
| Опір | 200 Ом – 200 МОм |
| Ємність | 20 нФ – 20 мкФ |
| Перевірка діодів | 3 В / 0,8 мВ |
| Живлення | батарея 9 В (тип «Крона») |
| Дисплей | LCD |
Функціонал