Автомат, вимірювання V,R,t,NCV прозвонка, підсвітка, ліхтарик
Автомат, вимірювання V,R,t,NCV прозвонка, підсвітка, ліхтарик
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів під час перевірки та діагностики електричних і електронних схем. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, опору та температури. Оснащений функцією безконтактного визначення напруги, підсвіткою дисплея, утриманням показань та вбудованим ліхтариком.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 0,1 – 600 В |
| Змінна напруга (AC) | 0,1 – 600 В |
| Опір | 0,1 Ом – 10 МОм |
| Температура | вимірювання температури |
| Дисплей | 6000 відліків |
| True RMS | так |
| Живлення | 2 батарейки AAA |
| розміри | 143 × 74 × 10 мм |
| Вага | 195 г |
Функціонал
. вимірювання постійної напруги
. вимірювання змінної напруги
. вимірювання опору
. вимірювання температури
. безконтактне визначення напруги (NCV)
. звукова прозвонка
. утримання показань (HOLD)
. автоматичний вибір діапазону вимірювань
. підсвітка дисплея
. вбудований ліхтарик