БЕЗ батарейок, автомат; вимірювання V, A, R, F, Hz, C, NCV; прозвонка, тест
БЕЗ батарейок, автомат; вимірювання V, A, R, F, Hz, C, NCV; прозвонка, тест
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів під час перевірки та діагностики електричних і електронних схем. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти та температури. Підтримує безконтактне визначення напруги, перевірку діодів і звукову прозвонку електричних ланцюгів.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 600 мВ / 6 / 60 / 600 В |
| Змінна напруга (AC) | 600 мВ / 6 / 60 / 600 В |
| Постійний струм (DC) | 60 мА / 600 мА / 10 А |
| Змінний струм (AC) | 60 мА / 600 мА / 10 А |
| Опір | 600 Ом / 6 кОм / 60 кОм / 600 кОм / 6 МОм / 60 МОм |
| Ємність | 60 нФ / 600 нФ / 6 мкФ / 60 мкФ / 600 мкФ / 6 мФ / 100 мФ |
| Частота | 9.999 Гц – 9.999 МГц |
| Температура | -20 – +1000 °C |
| Живлення | 3 батарейки AA |
| розміри | 140 × 72 × 44 мм |
| Вага | 240 г |
Функціонал
. вимірювання постійної напруги
. вимірювання змінної напруги
. вимірювання постійного струму
. вимірювання змінного струму
. вимірювання опору
. вимірювання ємності
. вимірювання частоти
. вимірювання температури
. безконтактне визначення напруги (NCV)
. звукова прозвонка
. перевірка діодів
. автоматичний вибір діапазону вимірювань
. утримання показань (HOLD)
. підсвітка дисплея
. вбудований ліхтарик
. індикація низького заряду батареї