26х21хһ21мм; 40A/14VDC; 1 група контактів; 6pin; на замикання
26х21хһ21мм; 40A/14VDC; 1 група контактів; 6pin; на замикання
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 21 мм |
| Габаритна довжина | 26 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Кількість виводів | 6 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушок | 1 |
| Максимальне навантаження контактів DC | 40А / 14В |
| Бренд | QYZK |
| Тип перемикання | OFF-ON |
| Тип реле | на замикання |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.