29х13хһ21мм; 10A/250VAC/30VDC; 1 група; 5pin; перемикаюче
29х13хһ21мм; 10A/250VAC/30VDC; 1 група; 5pin; перемикаюче
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 21 мм |
| Габаритна довжина | 29 мм |
| Габаритна ширина | 13 мм |
| Кількість виводів | 5 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушок | 1 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 10А / 250В |
| Максимальне навантаження контактів DC | 10А / 30В |
| Бренд | Songle |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.