Dmax=110мм; нейлон, 22кг, -40...85°C
Dmax=110мм; нейлон, 22кг, -40...85°C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Максимальний діаметр захоплення | 110 мм |
| Міцність | 22 кгс |
| Колір | чорний |
| Ширина | 5 мм |
| Тип стяжки | звичайна |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.