70x47x105mm, сірий
70x47x105mm, сірий
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 670 грам |
| Висота | 10,5 см |
| Довжина | 7 см |
| Ємність | 4,5 Ah |
| Номінальна напруга | 6 Вольт |
| Бренд | Merlion |
| Ширина | 4,7 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.