180x75xh167, 12В, 17Ач, пусковий струм до 170А
180x75xh167, 12В, 17Ач, пусковий струм до 170А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 4460 грам |
| Висота | 16,7 см |
| Довжина | 18 см |
| Ємність | 17 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | Merlion |
| Ширина | 7,5 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.