180х76х166мм, 12В, 18Аг, пусковий струм до 280А, струм КЗ 720А
180х76х166мм, 12В, 18Аг, пусковий струм до 280А, струм КЗ 720А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 5120 грам |
| Висота | 16,6 см |
| Довжина | 18 см |
| Ємність | 17 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | LogicPower |
| Ширина | 7,6 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.