151x65x93мм (без клем), 2,2кг
151x65x93мм (без клем), 2,2кг
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 2200 грам |
| Висота | 9,3 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 9 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | Merlion |
| Ширина | 6,5 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Характеристики
Максимальний струм розряду: 134 А (5 секунд)
Максимальний зарядний струм: 2,7 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 при 25 °С
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 ~ 15 при 25 °С
Діапазон робочих температур:
- розряд: -15 ° C ~ 50 ° C
- заряд: 0 ° C ~ 40 ° C
- зберігання: 0 ° C ~ 40 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °C
Матеріал корпусу: A.В.S.