223х70х40мм, Uin=220 VАС, Uout=12 VDC, Imax=20 A, Pout=240 W
223х70х40мм, Uin=220 VАС, Uout=12 VDC, Imax=20 A, Pout=240 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Габаритна висота | 40 мм |
| Габаритна довжина | 223 мм |
| Габаритна ширина | 70 мм |
| Максимальна потужність | 240 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 20 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.