44х21х14мм, Uin=8-35V, Uout=1,25-32V, Imax=5A, на XL4015-E1, регульований
44х21х14мм, Uin=8-35V, Uout=1,25-32V, Imax=5A, на XL4015-E1, регульований
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 8-38 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,25-36 Вольт |
| Габаритна висота | 14 мм |
| Габаритна довжина | 44 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Максимальний віхідний струм | 5 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Особливості підключення
Регулювання напруги та струму здійснюється за допомогою багатооборотного підстроювального резистора.
На платі встановлено 3 світлодіодні індикатори