70х41х31мм; Uin=4..32В; Uout=1,2..32В; Imax=12A;
70х41х31мм; Uin=4..32В; Uout=1,2..32В; Imax=12A;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4-32 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,2-32 Вольт |
| Габаритна висота | 31 мм |
| Габаритна довжина | 70 мм |
| Габаритна ширина | 41 мм |
| Максимальний віхідний струм | 12 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Особливості підключення
Регулювання напруги та струму здійснюється за допомогою багатооборотних підстроювальних резисторів