27x27x10мм, Uin = 0,1-5В (пуск при 0,33); Uout=2-5,5;
27x27x10мм, Uin = 0,1-5В (пуск при 0,33); Uout=2-5,5;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 0,1-5 Вольт |
| Вихідна напруга | 2-5,5 Вольт |
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 27 мм |
| Габаритна ширина | 27 мм |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Перетворювач призначений для збору та підвищення енергії від джерел з дуже низьким рівнем напруги. Побудований на мікросхемі BQ25570 і застосовується в системах утилізації енергії від сонячних елементів, термоелектричних генераторів та інших мікропотужних джерел. Забезпечує запуск при наднизькій вхідній напрузі та формування стабільної вихідної напруги.
Підключення модуля: