44х21х6мм, Uin=7-30V, Uout=5V, Imax=5A
44х21х6мм, Uin=7-30V, Uout=5V, Imax=5A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 7-30 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 6 мм |
| Габаритна довжина | 44 мм |
| Габаритна ширина | 21 мм |
| Максимальний віхідний струм | 5 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Перетворювач призначений для зниження постійної напруги з діапазону 7–30 В до стабільних 5 В. Виконаний на імпульсному контролері MP2482 та розрахований на вихідний струм до 5 А. Використовується для живлення електронних модулів, контролерів та інших пристроїв з напругою живлення 5 В.