19,5x7xH10 мм; Uin=12В; Uout=5В; P=2Вт; гальванічно розв'язаний;
19,5x7xH10 мм; Uin=12В; Uout=5В; P=2Вт; гальванічно розв'язаний;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 12 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 20 мм |
| Габаритна ширина | 7 мм |
| Максимальна потужність | 2 Ватт |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.