20х7х4 мм,LC-фільтр; 5-30 В; 3 А
20х7х4 мм,LC-фільтр; 5-30 В; 3 А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5-30 Вольт |
| Вихідна напруга | 5-30 Вольт |
| Габаритна висота | 4 мм |
| Габаритна довжина | 20 мм |
| Габаритна ширина | 7 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | LC-фильтр |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.