100х60х32мм, Uin=12-75V, Uout =2,5-50V, Imax=25A, Pmax=600W
100х60х32мм, Uin=12-75V, Uout =2,5-50V, Imax=25A, Pmax=600W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 12-75 Вольт |
| Вихідна напруга | 2,5-50 Вольт |
| Габаритна висота | 32 мм |
| Габаритна довжина | 100 мм |
| Габаритна ширина | 60 мм |
| Максимальна потужність | 600 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 25 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.