68х30x20мм, Uin=3.5-12V, Uout=1.2-24V, Pmax = 15 Вт, з вольтметром
68х30x20мм, Uin=3.5-12V, Uout=1.2-24V, Pmax = 15 Вт, з вольтметром
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4-13 Вольт |
| Вихідна напруга | 0,5-26 Вольт |
| Габаритна висота | 20 мм |
| Габаритна довжина | 68 мм |
| Габаритна ширина | 30 мм |
| Максимальна потужність | 15 Вольт |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Тип модуля | підвищуючий-понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.