25х17х7мм; Uin = 3 - 4,5V; +Uout = +5V, I = 0,8 A; -Uout = -5V, I = 0,2 A
25х17х7мм; Uin = 3 - 4,5V; +Uout = +5V, I = 0,8 A; -Uout = -5V, I = 0,2 A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 3-4,5 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 7 мм |
| Габаритна довжина | 25 мм |
| Габаритна ширина | 17 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,8 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.