30х18х10 мм, Uin = 6-55 В, Uout = 3-16 В, Imax = 2 A, на MP4560
30х18х10 мм, Uin = 6-55 В, Uout = 3-16 В, Imax = 2 A, на MP4560
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 6-55 Вольт |
| Вихідна напруга | 3-16 Вольт |
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 30 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.