Uin = 9-60 В, Uout = 10-120 В, Imax = 15 А, Pmax = 900 Вт;
Uin = 9-60 В, Uout = 10-120 В, Imax = 15 А, Pmax = 900 Вт;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 9-60 Вольт |
| Вихідна напруга | 10-120 Вольт |
| Габаритна висота | 40 мм |
| Габаритна довжина | 105 мм |
| Габаритна ширина | 110 мм |
| Максимальна потужність | 900 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 20 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищувальний DC-DC перетворювач використовується для збільшення вхідної напруги від 9В до регульованого вихідного діапазону 10–120В. Підтримує струм до 15А та потужність до 900Вт. Оснащений цифровим керуванням, LCD-дисплеєм та активним охолодженням.