41х38х16мм, Uin=5,6-14 В, Uout=4,8-5,6 В (4xUSB A), Imax = 8А, Pmax = 96Вт
41х38х16мм, Uin=5,6-14 В, Uout=4,8-5,6 В (4xUSB A), Imax = 8А, Pmax = 96Вт
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5,6-14 Вольт |
| Вихідна напруга | 4,8-5,6 Вольт |
| Габаритна висота | 16 мм |
| Габаритна довжина | 38 мм |
| Габаритна ширина | 41 мм |
| Максимальна потужність | 96 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 8 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Понижувальний DC-DC перетворювач з чотирма виходами USB A призначений для стабілізації вихідної напруги 5В при вхідній напрузі від 5,6В до 14В. Максимальний вихідний струм — 8А, потужність — до 96Вт.