70х39х31мм, Uin=8-60V, Uout=1-35V, Imax=15А, Pmax=100Вт
70х39х31мм, Uin=8-60V, Uout=1-35V, Imax=15А, Pmax=100Вт
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 8-60 Вольт |
| Вихідна напруга | 1-35 Вольт |
| Габаритна висота | 31 мм |
| Габаритна довжина | 70 мм |
| Габаритна ширина | 39 мм |
| Максимальна потужність | 100 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 15 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.