55х30хН22мм, на FP5139; Iout=3А, Pout=30 Вт
55х30хН22мм, на FP5139; Iout=3А, Pout=30 Вт
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4,5-30 Вольт |
| Вихідна напруга | 0,5-30 Вольт |
| Габаритна висота | 22 мм |
| Габаритна довжина | 55 мм |
| Габаритна ширина | 30 мм |
| Максимальна потужність | 30 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.