Вимірювання V, A, R, Hz , звукова прозвонка, підсвітка,HOLD
Вимірювання V, A, R, Hz , звукова прозвонка, підсвітка,HOLD
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 1000 |
| Максимальна змінна напруга, В | 750 |
| Максимальний змінний струм, А | 1000 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Максимальний опір, МОм | 2 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі DT-201F — універсальний цифровий вимірювальний прилад для вимірювання змінного струму без розриву електричного кола, а також постійної та змінної напруги, опору та частоти. Прилад оснащений функцією утримання показів, підсвічуванням дисплея та індикатором низького заряду батареї. Додатково підтримує тест діодів і транзисторів.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Постійна напруга | 600 мВ – 1000 В |
| Змінна напруга | 600 мВ – 750 В |
| Змінний струм | 200 А – 1000 А |
| Опір | 20 кΩ – 2 МОм |
| Частота | до 20 кГц |
Технічні характеристики
| Живлення | 1 × 9 В (6F22 «Крона») |
| Підсвічування дисплея | є |
| Індикація низького заряду | є |
Функціонал