Вимірювання V, A, R, HOLD, звукова прозвонка, діод, підсвічування
Вимірювання V, A, R, HOLD, звукова прозвонка, діод, підсвічування
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 200 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі UNI-T UT200A — це цифровий вимірювальний прилад для безконтактного вимірювання змінного струму без розриву електричного кола. Пристрій також дозволяє вимірювати постійну та змінну напругу, опір, перевіряти електричні ланцюги та тестувати діоди. Оснащений функцією утримання показів, підсвічуванням дисплея та автоматичним вибором діапазону вимірювання.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання | Точність |
| Постійна напруга | до 600 В | ±(1%+3) |
| Змінна напруга | до 600 В | ±(1,5%+5) |
| Змінний струм | 2 А – 200 А | ±(2%+5) |
| Опір | до 20 кОм | ±(1%+4) |
Технічні характеристики
| Живлення | 1 × батарея 9 В (6F22, «Крона») |
| Діаметр захоплення кліщів | 38 мм |
| Габарити | 208 × 76 × 30 мм |
| Маса нетто | 260 г |
| Маса брутто | 450 г |
Функціонал