Вимірювання V, A, R, C, Buz,°С/°F, NCV, LED з підсвічуванням, діод
Вимірювання V, A, R, C, Buz,°С/°F, NCV, LED з підсвічуванням, діод
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| True RMS | так |
| Максимальна температура вимірювання, °C | 1000 |
| Мінімальна температура вимірювання, °C | -20 |
| Максимальна ємність, мФ | 60 |
| Максимальний опір, МОм | 10 |
| Вибір діапазону | автоматичний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі CM83C — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги, опору, ємності та температури. Оснащені функцією True RMS, безконтактним детектором напруги (NCV) та підсвічуванням дисплея.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання | Точність |
| Змінний струм | 0 – 600 А | ±(4,0%+10) |
| Змінна напруга | 10 – 600 В | ±(1,2%+5) |
| Постійна напруга | 10 – 600 В | ±(0,8%+5) |
| Опір | 10 Ом – 10 МОм | ±(1,0%+2) |
| Ємність | 1000 нФ – 60 мФ | ±(4,0%+5) |
| Температура | -20…+1000 °C | ±(2,0%+2) |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Максимальний діаметр захоплення | 32 мм |
| Розмір | 195×50×35 мм |
| Маса | 195 г |
Функціонал