БЕЗ батарейок, вимірювання V, A, R, °С, NCV, звукова прозвонка, 2xAAA
БЕЗ батарейок, вимірювання V, A, R, °С, NCV, звукова прозвонка, 2xAAA
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| Максимальна температура вимірювання, °C | 1000 |
| Мінімальна температура вимірювання, °C | -40 |
| Максимальна ємність, мФ | 100 |
| Максимальний опір, МОм | 60 |
| Максимальна частота, МГц | 10 |
| Максимальний постійний струм, А | 600 |
| Вибір діапазону | автоматичний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі 905S — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного та постійного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання напруги AC/DC, опору, ємності, частоти та температури. Оснащені безконтактним детектором напруги (NCV) і функцією утримання показів.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Постійний та змінний струм | 0 – 600 А |
| Змінна напруга | 0 – 600 В |
| Постійна напруга | 0 – 600 В |
| Опір | 200 Ом – 60 МОм |
| Ємність | 10 нФ – 100 мФ |
| Частота | 10 Гц – 10 МГц |
| Температура | -40…+1000 °C |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Розмір | 195×65×35 мм |
| Маса | 220 г |
Функціонал