Вимірювання V, A, R, HOLD, звукова прозвонка, діод, підсвічування
Вимірювання V, A, R, HOLD, звукова прозвонка, діод, підсвічування
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| True RMS | так |
| Максимальний опір, МОм | 3 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі UT200A+ — цифровий вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги, опору, частоти та ємності. Оснащені функцією True RMS для коректних вимірювань сигналів складної форми.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Змінний струм | до 600 А |
| Змінна напруга | до 600 В |
| Постійна напруга | до 600 В |
| Опір | до 3 МОм |
| Частота | до 10 кГц |
| Ємність | до 300 мкФ |
Технічні характеристики
| Дисплей | 42×30 мм, 3099 відліків |
| Максимальний діаметр захоплення | 28 мм |
| Живлення | батарейне |
| Розмір | 194×75×35 мм |
| Маса | 370 г |
| Категорія захисту | CAT III 600 В |
Функціонал