Ціна за 1м, вмощується 1.5 до 1, ПВХ, усадки від 80°C
Ціна за 1м, вмощується 1.5 до 1, ПВХ, усадки від 80°C
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина окружності плівки до усадки | 471 мм |
| Коефіцієнт усадки | 1.5 к 1 |
| Матеріал плівки | ПВХ |
| Продаж кратно | метр |
| Температура початку усадки | 80 °C |
| Колір плівки | синій |
| Ширина плівки до усадки | 150 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Термозбіжна плівка в основному використовується для заміни старої заводської зносу плівки або ізоляції в зборці Li-ion акумуляторних батарей, або одиночних акумуляторів Li-ion. Ще таку плівку можна використовувати для свинцево-кислотних акумуляторів, або для будь-яких інших предметів, які необхідно захистити від попадання вологи і пилу, а також запобігти короткому замиканню, якщо акумулятор буде стосуватися металевої стінки виробу, в якому він встановлений.
Характеристики