124x66x42h з ніжками і шурупами
124x66x42h з ніжками і шурупами
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 85 грам |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Кріплення DIN | немає |
| Наявність перфорації | немає |
| Частин корпусу | 4 шт. |
| Ширина | 66 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.